Угоду про відкритий авіапростір з ЄС можуть підписати вже у квітні наступного року, – Мінінфраструктури

Україна і ЄС можуть вийти на підписання угоди про спільний авіапростір, яка необхідна для розвитку лоукостів, вже в квітні наступного року.

Про це повідомив заступник міністра інфраструктури з питань євроінтеграції Віктор Довгань, передає “Європейська правда”.

“Ми зробимо все можливе, щоб вийти на підписання після набуття чинності Угоди про Brexit в квітні 2019 року” – стверджує він.

Однак, за словами Довганя, це можливо лише після того як ЄС і Британія підпишуть угоду щодо Brexit, а Іспанія і Британія підпишуть протокол щодо Гібралтару. Тоді ЄС і Україна внесуть відповідні формулювання в угоду про спільний авіапростір та ці зміни будуть погоджені з 27 державами-членами.

Нагадаємо, підготовка до підписання договору про відкрите небо ведеться з листопада 2013 року. Мета угоди – поступова лібералізація ринків, використання загальних правил на основі правил ЄС у цивільній авіації, сприяння промисловій і операційній співпраці.

Syla.news

226 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up