У ВР вирішили не перейменовувати Дніпропетровську область

У вівторок, 20 листопада, Верховна Рада України не змогла направити до Конституційного суду законопроект про внесення змін до Конституції щодо перейменування Дніпропетровської області на Січеславську.

Про це повідомляється на сайті Верховної Ради.

За включення до порядку денного і скерування до КС проекту закону про перейменування Дніпропетровської області проголосували лише 202 депутати з 226 мінімально необхідних. У зв’язку з цим, спікер Верховної Ради Андрій Парубій заявив, що у зв’язку з цим необхідно терміново вносити новий проект закону про перейменування Дніпропетровської області.

У свою чергу рішення щодо перейменування Кіровоградської області на Кропивницьку з третьої спроби підтримали 239 народних депутатів за необхідних 226. Законопроект буде направлено до КСУ і після того, як він надасть свій висновок, народні депутати зможуть ухвалити вказаний документ у першому читанні. Згідно з процедурою, прописаною в Конституції, для для ухвалення в цілому потрібно не менше ніж 300 голосів депутатів.

Варто уточнити, що у рамках декомунізації Дніпропетровськ та Кіровоград були перейменовані влітку 2016 року на Дніпро та Кропивницький відповідно. Рішення щодо зміни назв областей перенесли на певний час у зв’язку зі складністю процедури.

Syla.news

239 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up