У Польщі закликають українців вакцинуватись

У вівторок, 20 листопада, у школах Західнопоморського воєводства Польщі, запустили інформаційну кампанію для дітей громадян України про необхідність щеплень від кору.

Про це розповідає «Польське радіо».

Зазначається, що Західнопоморський воєводський санітарний інспектор розпочав інформаційну кампанію, яка має заохотити українців робити щеплення. Інспектор уточняє, що проблем із захворюваністю у воєводстві немає, акція планується суто профілактичною, у зв’язку з порушенням системи щеплень та численними випадками захворювання на кір в Україні. Під час кампанії батьки українських дітей отримуватимуть листи з закликом робити щеплення, з ними також будуть проводити бесіди.

За даними головного санітарного інспектора, з 1 січня по 31 жовтня цього року в Польщі зареєстровано 144 випадки захворюваності на кір. За аналогічний період минулого року виявили 59 подібних випадків. За даними МОЗ Польщі, всі випадки цього захворювання – занесені з-за кордону.

Нагадаємо, за оперативними даними Центру громадського здоров’я МОЗ України, за останній тиждень на кір захворіли 1 682 людини — 506 дорослих і 1 176 дітей. Це – на 35% більше, ніж тижнем раніше.

Syla.news

 

226 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up