У Дрогобичі збільшили вартість проїзду у маршрутках

Від п’ятниці, 23 листопада, вартість проїзду у міському транспорті Дрогобича зросте до 5 грн. Таке рішення у вівторок, 20 листопада, прийняв виконавчий комітет Дрогобицької міськради. При цьому платити за проїзд у Дрогобичі тепер доведеться і пенсіонерам.

Про це повідомляє Дрогобицька міськрада.

«З 23 листопада вартість проїзду у громадському транспорті становитиме 5 грн. Пенсіонерам за віком на міських маршрутах загального користування у Дрогобичі встановлено оплату вартості разового проїзду 3 грн», – йдеться у повідомленні Дрогобицької міськради.

Попереднього разу вартість проїзду у Дрогобичі змінювали у червні 2017 року – тоді через зростання вартості пального тарифи збільшили із 3 до 4 грн. Начальник відділу економіки Дрогобицької міськради Тарас Бачинський під час засідання виконкому у вівторок, 20 листопада, заявив, що вартість пального знову зросла на 40% і окрім цього виросла мінімальна заробітна плата, тому тарифи необхідно збільшувати повторно.

Безкоштовним проїзд у дрогобицькому транспорті залишиться для учнів (однак лише в навчальні дні і тільки з 08:00 до 09:00 та з 13:00 до 16:00) та ще 15 пільгових категорій. Серед пільговиків є учасники бойових дій, люди з інвалідністю I і II груп, батьки загиблих військовослужбовців, сироти та інші особи.

Нагадаємо, львівські перевізники також вимагають підвищити тарифи за проїзд, пояснюючи це масовими звільненнями водіїв та ростом цін на паливо. Львів та Дрогобич не єдині міста, в яких підвищили тарифи на маршрутки або збираються це зробити, але у кількох містах через протести мешканців рішення про збільшення тарифів скасували.

Syla.news

225 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up