Світовий банк підтримує грантами наукові дослідження земельних ресурсів України

У конкурсі грантів можуть взяти окремі дослідники або групи до трьох осіб.

Про це повідомляє прес-служба Львівської облдержадміністрації.

Програма Світового Банку та Європейського Союзу «Підтримка прозорого управління земельними ресурсами в Україні» запрошує дослідників взяти участь у національному конкурсі грантів на найкращу дослідницьку роботу з питань політики управління земельними ресурсами в Україні. Грант конкурсу до 50 000 гривень.

Після звернень низки учасників, які з технічних причин отримали інформацію про конкурс із запізненням, керівники Програми Світового Банку вважають важливим дати можливість участі у конкурсі якомога ширшому колу зацікавлених дослідників та прийняли рішення про продовження терміну подачі заявок. Відтепер заявку необхідно подати до 25 листопада на адресу: [email protected] Участь у конкурсі можуть взяти окремі дослідники або групи до трьох осіб, які є громадянами та постійними мешканцями України та мають ступінь не нижче магістра.

До пакету заявки дослідницьких пропозицій входять матеріали: форма реєстрації та додаток: опис пропозиції дослідження, 2-х сторінкове резюме кожного учасника проекту. Докладніше про конкурс за посиланням.

Додамо, що торік у Львівській області реалізовували соціальний проект Світового Банку із кредитування малого бізнесу.

261 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up