Право оренди землі в Україні можна буде продати через Інтернет

У системі ProZorro.Продажі з’являться лоти у вигляді прав на оренду земельних ділянок.

Про це повідомляє прес-служба Кабінету міністрів України.

Державне підприємство “Прозорро.Продажі” розпочинає пілотний проект з Держгеокадастром.

Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов прокоментував рішення:

“ProZorro.Продажі починала з активів банків-банкрутів, а зараз продається і здається в оренду комунальне майно, права на розміщення реклами – ще й мала приватизація. Тому до запуску аукціонів з оренди землі ми підійшли з успішним досвідом за плечима.”

Перші лоти з оренди землі з’являться в ProZorro.Продажі в листопаді. А згодом і відбудуться перші прозорі аукціони. Виконуючий обов’язки Голови Держгеокадастру Олександр Колотілін підкреслив:

“Сьогодні Держгеокадастр запровадив практичну реалізацію пілотного проекту із запровадження електронних земельних торгів. Укладаючи договір з ДП “Прозорро.Продажі”, ми розвиваємо цю практику та робимо ще один крок до переведення земельних аукціонів в онлайн. Підготовка була дуже важливим етапом, адже ми всі хочемо зробити оренду землі прозорою і ефективною.”

Виконуючий обов’язки директора ДП “Прозорро.Продажі”Олексій Соболєв констатував:

“Сьогодні команда вже завершила розробку мінімально життєздатного продукту (minimum viable product, MVP). Зараз триває тестування майданчиків, заведення перших лотів, запуск і підтримка перших справжніх аукціонів. Це величезний блок ІТ-робіт. Саме для цього ми підписали Меморандум з TAPAS. Підтримка партнерів дозволить нам запустити модуль аукціонів і провести перші успішні торги вже в грудні. До речі, це буде вже третім модулем аукціону, доступним у нашій системі. Прозорро.Продажі стає справжнім онлайн-двигуном для аукціонів на будь-який смак.”

Додамо, що торік на земельних торгах було реалізовано 1837 прав оренди на земельні ділянки загальною площею 42,5 тисяч гектарів. У результаті місцеві бюджети отримали 118,7 мільйонів гривень.

278 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up