Друк одного підручника коштує 12 млн грн, – МОН

Аби перевидати один новий підручник накладом у середньому 300 тисяч примірників, необхідно 12 мільйонів гривень. 

Про це в ефірі Громадського повідомив Павло Хобзей, заступник міністра освіти і науки України.

«Відповідно до нормативних документів і до можливостей бюджету у нас підручник друкується раз на 5 років, є таке правило: усі підручники друкуються раз на 5 років», — сказав Хобзей.

Він також додав, що підручник з історії для учнів 11 класу буде надрукований у наступному році.

 «Зараз ми надрукували, згідно з програмами, 10 клас і наступного року ми надрукуємо 11 клас», — наголосив Хобзей.

Він зазначив, що не зважаючи на те, що у нинішньому підручнику з історії для 11 класу (виданого в 2011 році, ред.) немає інформації про події Революції Гідності, вони уже закладені у шкільній програмі.

«Програму ми змінили, і зараз чітко в програмі сказано про події Євромайдану, агресію Росії на Донбасі, анексію Криму Росією та інше», — сказав представник Міносвіти.

Відповідаючи на питання, скільки коштує перевидати один підручник, він сказав: «Наклад 300 тисяч, вартість підручника близько 40 гривень. Це вийде 12 мільйонів гривень один підручник. Але ми мусимо друкувати ще лінійку підручників».

Раніше повідомлялось, що в Україні за державний кошт надрукують підручники з англійської мови британських видавництв.

Нагадаємо, міністерка освіти і науки Лілія Гриневич у вересні пояснила причини затримки друку підручників: обмежені поліграфічні потужності, погана процедура експертизи, а також блокування закупівель видавництвами через судові позови.

Syla.news

307 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up