Власники “євроблях” влаштують всеукраїнську акцію протесту

Громадська організація “Авто Євро Сила” запланувала на 20 листопада початок безстрокової “акції громадської непокори” у 46 містах України .

Про це вона повідомляє у Facebook.

За твердженням ГО, до неї приєднаються інші громадській організації та активісти.

Зазначається, що протести триватимуть до “отримання результатів щодо питання відміни законопроектів №8487 та №8488, які були прийняті без урахування вимог громадськості, зокрема – про відміну коефіцієнту віку в розрахунку вартості акцизу”.

“Акції будуть проходити в кожній області України. За попередніми оцінками участь в акціях громадянської непокори візьмуть понад 50 000 громадян України”, – наголошують активісти.

Організація у своєму повідомленні навела повний перелік міст і навіть точних координат місць проведення акцій.

Як повідомлялося, 8 листопада Верховна Рада проголосувала за законопроекти №8487 та №8488, що вводять нові акцизи на розмитнення автомобілів, а також обмеження на кількість авто, які можна ввозити без грошового забезпечення на митну територію України, та посилення відповідальності за порушення митних правил.

Syla.news

316 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up