“Темними конячками” на посаду голови Православної церкви можуть стати константинопольські кандидати, – РІС

«Темними конячками» на посаду голови об’єднаної Православної церкви в Україні можуть бути кандидати від Вселенського патріархату.

Про це повідомив  директор Релігійно-інформаційної служби України Тарас Антошевський в ефірі програми Громадського «Нині вже».

На запитання журналіста щодо ймовірних неочікуваних кандидатів на посаду голови майбутньої об’єднаної Православної церкви Антошевський зазначив, що ними можуть стати кандидати від Константинополя.

«Я думаю, що «темні конячки» — це будуть ті кандидатури, які будуть запропоновані, можливо, з боку Константинопольського патріархату», — сказав Антошевський.

Журналіст Громадського зазначив, що поки що говорять про дві кандидатури на посаду голови Православної церкви в Україні — предстоятеля Української православної церкви Київського патріархату Філарета та митрополита Вінницького та Барського УПЦ МП Симеона.

Антошевський нагадав, що Симеон у 2014 році був третім кандидатом на предстоятельсьство УПЦ МП, проте тоді головою церкви став Онуфрій.

Нагадаємо, об’єднавчий архієрейський собор в Україні, на якому мають обрати голову єдиної помісної української православної церкви, попередньо запланований на початок грудня.

Syla.news

317 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up