ПА НАТО виступає за перспективу членства України

Парламентська асамблея НАТО виступає за надання Україні чіткої перспективи членства у Альянсі.

Про це йдеться у спеціальному звіті Парламентської асамблеї НАТО “Протидія російським гібридним загрозам: оновлення”, повідомляє “Укрінформ”.

“Грузії, Україні та Молдові, а також країнам Західних Балкан слід дати чітку перспективу членства як у НАТО, так і в ЄС. Їх прийняття має ґрунтуватися виключно на втіленні критеріїв членства”, – йдеться у звіті.

У документі також міститься заклик до вирішення проблем “сірих зон” у Східній Європі.

“Аби обмежити простір для російської гібридної війни, повинна бути вирішена проблема “сірих зон” у Східній Європі. Залишаючи країни Східної Європи у невизначеності, ми заохочуватимемо подальшу російську агресію та напруженість у відносинах із Заходом”, – стверджує автор звіту, депутат верхньої палати парламенту Великої Британії Лорд Джоплінг.

Нагадаємо, раніше голова Постійної делегації України у ПА НАТО Ірина Фріз повідомила, що у ПА НАТО панує абсолютна підтримка України.

Syla.news

224 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up