Транспортну розв’язку під Львовом підсилили новим з’їздом

На дорозі Київ-Чоп поблизу Винник відкрили оновлену транспортну розв’язку.

Про це повідомила прес-служба Львівської облдержадміністрації.

З дороги М-06 Київ-Чоп на її перетині з дорогою М-09 Тернопіль-Львів-Рава-Руська на транспортній розв’язці в місті Винники облаштували новий з’їздом і відкрили сьогодні, 19 листопада.

“Це найбільше проблемне місце концентрації ДТП на цій розв’язці. Сьогодні ми відкриваємо рух з’їзду, це додатковий з’їзд з М-06 на М-09 в місті Винники. Загальна протяжність з’їзду – 300 м. Він зроблений по сучасних стандартах, освітлений, забар’єрений, організована безпека руху. Зараз вже є безперешкодний з’їзд. Це є додаткові смуги розгону і гальмування, що не перешкоджають внутрішньому руху”,-  пояснив керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області Руслан Кандибор.

Транспорту розв’язку облаштували за 3 місяці. Роботи виконувала підрядна організація «Онур».

“Складність виконання робіт була в тому, що дорога Київ-Чоп піднята і потрібно було влаштовувати земляний насип починаючи від 1 метра закінчуючи 5. Пізніше влаштовувались всі шари дорожнього «одягу»: пісок, щебінь, а також шари нижнього покриття асфальтобетону і верхнього шару. Також були здійснені роботи по переоблаштуванню та  влаштуванню футлярів комунікацій. Оскільки на даній ділянці дорога йде під мостом, також влаштовувалось бар’єрне огородження, аби мінімізувати можливість ДТП”–  розповів інженер-будівельник фірми «Онур» Роман Івасівка.

Облаштування транспортної розв’язки провели в межах реалізації проекту «Go Highway» за кошти спеціального фонду державного бюджету. На цю потребу виділили 28 млн грн.

“Львівщина велику увагу приділяє різним заходам із безпеки дорожнього руху. І відкриття транспортної розв’язки є одним із найбільших фінансових проектів. Вважаю, що він дозволить значно зменшити аварійність саме на цьому відтинку дороги і зберегти людські життя. Цього року – це наш другий великий проект. Ми вже практично завершили основні роботи по освітленню кільцевої розв’язки на виїзді з міста Львова по вулиці Городоцькій на перехресті кільцевої дороги та автомобільної дороги Львів-Шегині. Ми освітили всю цю кільцеву розв’язку і включили світло, але ще продовжуємо окремі роботи по благоустрою.  Також ми плануємо за рахунок коштів обласного бюджету до кінця року додатково освітити 68 пішохідних переходів на території області і цього року ми вперше перейшли на дороги місцевого значення, так звані сільські дороги. І пілотними районами виступили Буський і Стрийський, які передбачили співфінасування в своїх районних бюджетах.  Також це буде додатково три світлофорних об’єкти: один на кільцевій дорозі в районі населеного пункту Пасіки-Зубрицькі, один на автомобільній дорозі Стрий-Івано-Франківськ, третій на автомобільній дорозі Львів-Самбір-Ужгород у населеному пункті Великий Любінь”, – розповів директор департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської ОДА Роман Кокотайло.

Додамо, що в рамках реалізації проекту «Go Highway» заплановано також масштабне будівництво Північного обходу Львова – ділянки об’їзної міста, що з’єднає міжнародну трасу Київ-Чоп із трьома міжнародними дорогами, що прямують від Львова до кордону з Польщею.

Читати також:  У передмісті Львова вулицю назвали на честь головного надзвичайника області

 

501 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up