Стало відомо, коли проведуть Всеукраїнський архієрейський об'єднавчий собор

Стало відомо, коли проведуть Всеукраїнський архієрейський об’єднавчий собор

Точна дата архієрейського собору, під час якого представники українських православних церков повинні ухвалити рішення про об’єднання церкви і обрати її предстоятеля буде названа вже в кінці листопада.

Про це повідомляє сайт Вселенського патріархату.

“29 листопада в Стамбулі відбудеться Синод Вселенського патріархату, який затвердить текст Томосу для православної церкви в України. Під ним поставлять підпис всі члени Синоду Константинопольської православної церкви. І це відкриває шлях для оголошення Всеукраїнського архієрейського об’єднавчого собору в Києві. Попередньо планується його провести на початку грудня”, – заявив голова Верховної Ради Андрій Парубій у прямому ефірі телеканалу “Рада”.    

Нагадаємо, 11 жовтня константинопольський Синод прийняв історичне рішення про скасування документа 1686 року, після якого Київська митрополія потрапила під юрисдикцію Москви. У зв’язку із цим Українська православна церква Київського патріархату закликала ієрархів УАПЦ і Московського патріархату негайно приступити до підготовки Надзвичайного об’єднавчого собору.

Наталія Козак, Syla.news

 

 

Коментувати

283 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up