Стало відомо, коли проведуть Всеукраїнський архієрейський об’єднавчий собор

Точна дата архієрейського собору, під час якого представники українських православних церков повинні ухвалити рішення про об’єднання церкви і обрати її предстоятеля буде названа вже в кінці листопада.

Про це повідомляє сайт Вселенського патріархату.

“29 листопада в Стамбулі відбудеться Синод Вселенського патріархату, який затвердить текст Томосу для православної церкви в України. Під ним поставлять підпис всі члени Синоду Константинопольської православної церкви. І це відкриває шлях для оголошення Всеукраїнського архієрейського об’єднавчого собору в Києві. Попередньо планується його провести на початку грудня”, – заявив голова Верховної Ради Андрій Парубій у прямому ефірі телеканалу “Рада”.    

Нагадаємо, 11 жовтня константинопольський Синод прийняв історичне рішення про скасування документа 1686 року, після якого Київська митрополія потрапила під юрисдикцію Москви. У зв’язку із цим Українська православна церква Київського патріархату закликала ієрархів УАПЦ і Московського патріархату негайно приступити до підготовки Надзвичайного об’єднавчого собору.

Наталія Козак, Syla.news

 

 

328 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up