Львівських комунальників оштрафували на 670 тис. грн за нелегальних працівників

Виконавча служба стягнула 670 тис. грн з ЛКП «Шляхово-ремонтне підприємство Галицького району» за шістьох неоформлених працівників.

Про це повідомили на сайті ГУ Держпраці Львівщини у п’ятницю, 16 листопада.

У повідомленні вказано, що на підприємстві належним чином не були оформлені шість працівників: ЛКП «Шляхово-ремонтне підприємство Галицького району» трудові відносини з працівниками приховало за договорами цивільно-правового характеру. Тому ЛКП оштрафували на 670 тис. грн (111,6 тис. грн за одного неоформленого працівника).

Директорка департаменту ЖКГ Львівської міськради Ірина Маруняк у ЗМІ підтвердила, що з ЛКП уже стягнули 670 тис. грн штрафу. Чиновниця також заявила, що накладення штрафу зараз оскаржують у суді.

«Керівник ШРП брав людей на роботу за цивільно-правовими угодами, бо були сильні снігопади, необхідно було прибирати вулиці і людей бракувало. Виконавча служба уже стягнула 670 тис. грн, але зараз тривають судові процеси. Справа знаходиться у апеляційному господарському суді», – повідомила вона у коментарі ZAXID.NET.

За її словами, перевірка Держпраці відбулась ще у червні 2018 року. Якщо ЛКП виграє справу у суді, то, за словами Ірини Маруняк, підприємство вимагатиме повернення стягнутих раніше коштів. Речниця Держпраці Львівщини Галина Ільницька уточнила ZAXID.NET, що виконавча служба стягнула 670 тис. грн з підприємства наприкінці вересня.

Syla.news

260 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up