Група депутатів Європарламенту закликала Amazon не продавати речі з радянською символікою

Двадцять сім депутатів Європейського парламенту звернулися до корпорації Amazon з вимогою припинити інтернет-торгівлю речами з радянською символікою.

Звернення до глави компанії, мільярдера Джеффа Безоса підписали євродепутати з Литви, Польщі, Нідерландів, Хорватії, Латвії, Британії, Словаччини, Естонії, Фінляндії, Португалії, Угорщини та Іспанії.

У листі євродепутати заявили, що засуджують використання символів нацистських та радянських режимів, оскільки вони «систематично порушували права людини та обмежували свободу й демократію».

Зазначимо, що на сайті Amazon можна знайти документи членів КПРС, книгу з гімном Радянського союзу, обручки та медалі з радянською символікою, шапки-вушанки тощо.

Нагадаємо, раніше комітет Європарламенту з питань довкілля підтримав заборону одноразового пластикового посуду на території Євросоюзу з 2021 року.

Syla.news

256 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up