ДСНС: кожній пожежі можна запобігти, якщо дотримуватись простих правил

З початку року на пожежах в Україні загинуло 1 тис. 471 особа. При цьому така тенденція спостерігається щороку з настанням опалювального періоду. 

Про це інформує Державна служба з надзвичайних ситуацій.

Зокрема у службі наголосили, що часто у результаті трагічних випадків гинуть діти. Так, упродовж минулої доби, 16 листопада, у житловому секторі сталося 108 пожеж, внаслідок яких загинуло 9 осіб. Серед них – одна дитина. Травмовано 5 людей.

“Тож, зважаючи на вкрай невтішну та трагічну статистику, Державна служба України з надзвичайних ситуацій вкотре звертається до громадян з проханням неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки. Розповідайте дітям про небезпеку, яку приховує у собі вогонь. Майже кожній пожежі можна запобігти! Для цього слід обов’язково обговорити в родині не тільки заходи щодо запобігання пожежі, а й порядок дій у разі її виникнення: спосіб виклику пожежно-рятувальної служби “101”, евакуації дітей, гасіння пожежі на початковій стадії, безпечні маршрути виходу з приміщення”, – наголошується у повідомленні.

Рятувальники закликають завжди дбати про належний протипожежний стан власних помешкань.

“Зокрема: не залишайте малолітніх дітей без нагляду, та не дозволяйте їм бавитися сірниками; слідкуйте за станом та справністю електромережі; у разі виходу з приміщень не залишайте увімкненими телевізори, праски, обігрівачі, тощо; не паліть у ліжку; намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності; подбайте про справність печей та обігрівальних приладів”,  – йдеться у зверненні, оприлюдненому ДСНС.

Нагадаємо, від початку 2018 року через отруєння чадним газом на Львівщині загинуло 17 осіб. Натомість за 2017 рік зареєстровано 15 таких випадків.  Переважно їх причиною стає недбальство та порушення правил користування газовими приладами.

Syla.news

384 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up