Вікенд у місті Лева: куди піти 17 та 18 листопада

Холодна погода не повинна створювати перепони вашому відпочинку. Syla.news підготувала для вас підбірку найцікавіших подій. 

Музичні події

ЕЛЕКТРОФОРЕЗ

На Україну насувається… «Електрофорез»! Журнал Interview назвав цих хлопців «головною групою петербурзького андеграунду» (на хвилиночку!). І тепер «Електрофорез» вирушає в тур, у рамках якого концерти дуету пройдуть і в Україні.

18 листопада 2018 19:00

UNDERGROUND, вулиця Русових, 11

Вартість: від 250 грн. 

VII Міжнародний фестиваль «Відкриваємо Падеревського»

Львівська національна філармонія збере у своєму залі грандіозних виконавців з Польщі і України, щоб подарувати вам музику. Щоб познайомити з унікальними, глибокими сюжетами, що прожили, а потім втілили у нотах геніальні композитори. Детальніше ознайомитись із програмою ви можете за посиланням.

16 листопада 2018, 19:00
17 листопада 2018, 19:00
18 листопада 2018, 19:00
25 листопада 2018, 19:00

Львівська обласна філармонія (вул. Чайковського, 7)

Вартість: 70-90-120-150 грн

Література

ІІІ міський фестиваль «Місто, що надихає»

Протягом вихідних офіс «Львів – місто літератури ЮНЕСКО» відзначатиме третю річницю входження у мережу креативних міст ЮНЕСКО.
Два дні літературних дискусій, читань, майстер-класів, перфоменсів, презетнацій.

18-18 листопада у Міському палаці культури імені Гната Хоткевича (вул. Кушевича, 1).

Вхід на події (за винятком однієї вистави) вільний.

Театр

Вистава «Він, вона, вікно, покійник»

П’єса англійського драматурга Рея Куні «Він, вона, вікно, покійник» була вперше представлена британським глядачам 1990 року, із захватом сприйнята критикою і отримала премію Лоуренса Олів’є, як краща комедія року. З того часу вона ставилась у багатьох країнах світу. Деякі критики зауважують, що переказувати сюжет комедії Рея Куні – все одно що переказувати німий фільм із Чарлі Чапліном.

Помічник британського прем’єра Річард Уіллі таємно зустрічається з секретаркою у готелі «Вестмінстер». Несподівано вони виявляють у номері тіло мертвого мужчини. Схоже, це грабіжник, якого притиснула віконна рама. Це загрожує скандалом. Річард та його помічник Пігден намагаються сховати труп, при цьому кожен наступний крок лише заплутує ситуацію, яка стає доволі катастрофічною з появою в номері спочатку керуючого готелем, згодом дружини Річарда і врешті ревнивого чоловіка секретарки Джейн, а потім… Але не будемо відкривати всі карти. Поза усім це комедія, світла комедія, що несе радість, сміх, позитивні емоції.

17 листопада 2018

Львівський академічний духовний театр «Воскресіння» (пл. генерала Григоренка, 5)

Вартість: 100 грн

Вистава “Труффальдіно з Бергамо”

17 листопада 2018, 18:00

Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької (вул. Лесі Українки, 1)

Вартість: 40-150 грн

Вистава “Сільва”

В основі сюжету доля актриси і співачки Сільви Вареску. У неї закоханий молодий офіцер Едвін Волянюк, представник знаменитого княжого роду. В останній день виступу Сільви на сцені вар’єте «Орфеум», де полюбляють проводити свій час віденські аристократи, Едвін пропонує Сільві руку та серце. Проте батько юнака, князь Леопольд Волянюк всілякими шляхами намагається перешкоди закоханим. Адже він навіть не припускає думки, що у його роді «з’явиться якась там співачка…». Закоханим доводиться пройти чимало драматичних та комічних перешкод, аби врешті-решт залишитись разом.

18 листопада 2018, 18:00

Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької (вул. Лесі Українки, 1)

Вартість: 40-150 грн

Вистава “Тринадцята жінка

  Вистава “Тринадцята жінка” – сценічне прочитання п’єси Теодозії Зарівни про долю відомої голівудської актриси німецького походження. І хоча ім’я героїні у виставі не називають, однак лунає багато пісень Марлен Дітріх і актриса Наталія Лань цитує уривки з роману Ернеста Хемінгуея. Відтак глядач відразу розуміє, що йдеться про історію любові цих відомих людей. Їхні платонічні почуття в листах тривали майже 30 років.

18 листопада 2018, 18:00

Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької (вул. Лесі Українки, 1) (камерна сцена)

Вартість: 40-150 грн

Тренінги

Майстер-клас «Особиста Ефективність»

Майстер-клас «Особиста Ефективність» саме для тебе!
Якщо хочеш досягати найвищих цілей, направляти свій внутрішній ресурс в ефективне русло та відчувати в собі бажання і сили йти вперед?

Progressio навчальний центр (площа Яворського, 1)

17 листопада 2018, 14:00

Реєстрація за тел.: 0683186251  або за посиланням: https://goo.gl/UAExrS

Вартість: безкоштовно

Наталія Козак, Syla news

337 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up