Угорщина контактує з потенційними переможцями виборів, – Орбан

Домовленості з чинним політичним керівництвом України для Будапешта – неможливі. 

Про це заявив прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан, пише «Європейська правда» з посиланням на прес-службу угорського уряду.

Орбан нагадав, що незабаром в Україні відбудуться президентські вибори, і якщо ситуація у відносинах між двома країнами не погіршиться, то «це стане великим досягненням». «Ми з’ясуємо, чи нинішній угорський курс триватиме», – сказав Орбан.

Він зазначив, що в Будапешті контактують з потенційними переможцями виборів та вже намагаються обговорити необхідні зміни, які можуть бути ухвалені після зміни влади. Він стверджує, що Україна ще може повернутися на шлях дружби чи стратегічного партнерства з Угорщиною, і це – єдиний шлях, яким Київ може йти до НАТО та ЄС.

Прем’єр-міністр Угорщини також додав, що Україна є країною, яка «не має осяжної перспективи вступу до НАТО чи вступу до ЄС».

«Ми сподіваємось, що Україна буде союзною, дружньою та не переслідуватиме угорців, які сьогодні є громадянами України, і скористається можливістю того, що Угорщина готова брати участь у розвитку Закарпаття та за його межами та сприяти стабілізації і розвитку України», – заявив він.

Як відомо, Угорщина блокує проведення засідань Комісії Україна-НАТО, заявляючи про нібито порушення прав угорців, які живуть в Україні, через положення закону про освіту, яким визначено, що мовою освітнього процесу в навчальних закладах є державна, тобто українська мова. Крім того, українсько-угорські стосунки різко загострилися після скандалу з масовою видачею угорських паспортів на Закарпатті.

Нагадаємо, Угорщина продовжитьблокування Комісії Україна-НАТОна рівні міністрів.

Syla.news

240 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up