“У наступному році пенсії збільшаться без рішення уряду”, – Павло Розенко

Із 2019 року в Україні починається автоматичне осучаснення пенсій, яке буде проходити щороку. Таким чином, з наступного року підвищення пенсій більше не залежатиме від рішень уряду. 

Про це повідомив віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко в прямому ефірі “5 каналу” у четвер, 15 листопада.

«Головним позитивом пенсійної реформи, що люди не відчули в цьому році, але що відчують у 2019 році. Це те, що з наступного року починається вже автоматичне осучаснення пенсій, яке буде проходити щороку. Люди побачать, що вже не від рішень уряду залежить перерахунок пенсій», – заявив він.

Розенко уточнив, що з 1 січня пенсії зростуть у військових пенсіонерів, а з 1 березня – у всіх інших отримувачів пенсій.

«Всі пенсіонери отримають перерахунок пенсії в залежності від зміни коефіцієнтів і від базового розміру мінімальної зарплати, за якою розраховуються пенсії. Тобто це вже автоматичний режим, який відчують на собі всі люди», – додав урядовець.

Нагадаємо, з першого грудня 2018 року в Україні зростає прожитковий мінімум. Для непрацюючих громадян , замість 1435 грн він становитиме 1497 грн. У зв’язку із цим пенсіонери вже у грудні отримають перераховані пенсії.

Syla.news

345 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up