Шахтарям Львівщини повертають заборговані за вересень-жовтень зарплати

За вересень виплатили 100% заробітних плат.

Про це повідомила прес-служба ДП “Львіввугілля”.

Сьогодні, 16 листопада, надійшли кошти на рахунки ДП “Львіввугілля” від реалізації вугільної продукції, що скеровані на виплату заробітної плати в розмірі 9% за вересень 2018 року. Кошти поступають на особові рахунки працівників держпідприємства.

Раніше на рахунки “Львіввугілля” поступили 92% коштів на зарплати.

Читати також:  Шахтарі у Львові припинили голодування

Нагадаємо, сьогодні вранці працівники шахт державного підприємства “Львіввугілля” перекрили дороги у Жовківському районі через заборгованість заробітної плати. Станом на вчора шахтарі не отримали у повному обсязі заробітних плат за вересень і жовтень.
2 листопада шахтарі провели акцію протесту перед будівлею Львівської облдержадміністрації. Перед цим вони оголошували безстрокову акцію протесту і перекриття однієї з доріг на Львівщині, однак згодом відмовились від перекриття дороги. На початку листопада що на рахунки “Львіввугілля” надійшли кошти, скеровані на виплату заробітної плати в розмірі 10% за вересень 2018 року.

312 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up