МЗС України викликало посла Угорщини через антиукраїнські заяви Орбана

Міністерство закордонних справ України висловило рішучий протест послу Угорщини у зв’язку з антиукраїнськими заявами прем’єр-міністра Віктора Орбана та віце-прем’єр-міністра Жолта Шем’єна.

Повідомляє прес-служба міністерства.

Угорському дипломату було наголошено на необхідності припинення дій, які негативно впливають на розвиток двосторонніх відносин, особливо у контексті реалізації домовленостей, досягнутих главами двох зовнішньополітичних відомств у жовтні  щодо вирішення проблемних питань між Україною та Угорщиною.

Як відомо, напередодні прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив, що домовленості з чинним політичним керівництвом України для Будапешта неможливі.

Також раніше повідомлялось, що Угорщина блокувала роботу комісії Україна-НАТО, а угорський міністр закордонних справ Петер Сіятро заявив, що українські політики нібито хочуть змінити етнічний склад Берегового на Закарпатті і що українська політика «сягнула жахливого дна» у вирішенні конфлікту щодо отримання другого громадянства українцями Закарпаття.

Міністерство закордонних справ України викликало Тимчасового повіреного у справах Угорщини в Україні Ласло Папа. Українські дипломати висловити угорському колезі протест у зв’язку з низкою недружніх кроків офіційного Будапешта стосовно України. Йдеться про останні заяви прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана щодо євроінтеграційних та євроатлантичних прагнень Києва.

Влітку 2018 року Міністерство закордонних справ України з обуренням сприйняло висловлювання Міністра внутрішніх справ Італії Маттео Сальвіні в інтерв’ю газеті The Washington Pos», в яких ставиться під сумнів суверенітет та територіальна цілісність України.

289 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up