Молодь Львівщини зможе відчути себе депутатами облради

У середині грудня організують молодіжну модель Львівської обласної ради.

Про це повідомила прес-служба Львівської облдержадміністрації.

15-16 грудня у Львові створять молодіжну модель обласної ради. У ці дні відбудеться симуляційне засідання, в якому візьме участь молодь віком 15-18 років.

Протягом двох днів учасники працюватимуть у постійних депутатських комісіях та прийматимуть рішення у сферах освіти, дорожнього транспорту, медицини, спорту, молодіжної політики тощо. Серед учасників моделі оберуть голову ради та заступників, а також голів профільних комісій та секретаря.

Читати також:  Премії для обдарованої молоді від ЛМР

Делегати представлятимуть інтереси своїх громад та напрацьовуватимуть рішення у різних галузях та сферах на засіданні сесії обласної ради. По завершенні проекту учасники напрацюють спільне звернення молоді до керівництва обласної ради та обласної державної адміністрації.

Для участі у засіданні слід зареєструватися до 18:00 год 7 грудня за посиланнямОрганізатори забезпечують проживання та харчування учасників заходу, роздатковий матеріал. Доїзд до Львова та у зворотному напрямку учасники забезпечують самостійно.

Читати також:  Кредит на освіту та голос молоді у політиці. Як Литва бореться проти трудової еміграції (коментарі)

Основна мета проекту – надати можливість учасникам відчути себе депутатом, долучитися до управлінської діяльності області та допомогти молоді зрозуміти діяльність органів місцевого самоврядування.

Додамо, що у вересні Львів приймав всеукраїнський молодіжний форум “Молодіжна столиця України-2018”.

347 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up