Інформація про ліцензію на торгівлю продуктами з марихуаною в Україні виявилась фейком

Канадська компанія C21 Investments Inc заявила про те, що Державна служба лікарських засобів України видала їй ліцензію на виробництво продуктів з марихуаною. Однак інформація виявилась фейком.

На сайті компанії опублікували дві версії релізу про дозвіл на імпорт обробку і продаж в Україні та Європі лікарських засобів з канабісом – скорочену та повну.

У повній версії C21 Investments Inc додали дисклеймер: «цей прес-реліз містить «перспективну інформацію»…

Це вказали для того, аби показати очікування керівництва компанії щодо майбутніх подій».

Таким чином компанія знімає із себе відповідальність і повідомляє про свої плани на майбутнє, які на їхню думку можуть змінити поточну ситуацію в країні.

«Ліцензію на ввіз і вивіз екстракту і концентрату канабідіола компанія не отримувала», – повідомили у Державній службі України з лікарських засобів виданню theБабель.

Нагадаємо, раніше під будівлею Кабінету Міністрів активісти влаштували конопляний Марш Свободи. Учасники вимагали почати медичне дослідження канабісу та декриміналізувати малозначні правопорушення.

Syla.news

235 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up