Шахтарі Львівщини досі не отримали повністю зарплат за вересень

Сьогодні очікується надходження частини виплат за вересень цього року.

Про це повідомила прес-служба державного опідприємства “Львіввугілля”.

Сьогодні, 15 листопада, очікується надходження коштів на рахунки держпідприємства на виплату заробітної плати в розмірі 7% за вересень 2018 року.

13 листопада на Facebook-сторінці “Шахтарі Червонограда” оприлюднили лист шахтарських профспілок з шахт Сокальського району про початок голодування голів шахт “Степова” (Семканича В.В.) і “Межирічанська” (Лесняка В.В.). У листі також оприлюднені вимоги до різних гілок влади погасити заборгованість по заробітній платі за вересень і жовтень.

Профспілки шахтарів ДП "Львіввугілля" оголосили голодування

Опубліковано Шахтарі Червонограда Понеділок, 12 листопад 2018 р.

Нагадаємо, 2 листопада шахтарі провели акцію протесту перед будівлею Львівської облдержадміністрації. Перед цим вони оголошували безстрокову акцію протесту і перекриття однієї з доріг на Львівщині, однак згодом відмовились від перекриття дороги. На початку листопада що на рахунки “Львіввугілля” надійшли кошти, скеровані на виплату заробітної плати в розмірі 10% за вересень 2018 року.

332 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up