Львівські перевізники хочуть підняти ціну на проїзд у маршрутках, – міськрада проти

Приватні перевізники повідомили міській раді про потребу підвищити ціну на проїзд у міському транспорті до 8 гривень. У Ратуші заявили, що проти підвищення ціни.

Вчора ввечері на офіційному сайті Львівської міськради опублікували проект рішення виконавчого комітету, де йшлося про підняття вартості на проїзд у міських маршрутках до восьми гривень.
Також вчора депутат Львівської міської ради Ігор Телішевський створив онлайн петицію “Щодо недопущення підвищення ціни на проїзд у громадському транспорті міста Львова без суттєвого покращення якості”. У ній зазначено, що перевізники вимагають, аби Львівська міська рада переглянула тарифи до 1 грудня. Інакше вони або скоротять маршрути, або обмежать графік до 20:00 год.

Читати також:  Львів хоче поглинути 20 населених пунктів навколо себе

Сьогодні прес-служба Львівської міської ради оприлюднила заяву заступникf директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Андрія Білого щодо вимоги перевізників підняти ціну.

Він пояснив, що управління транспорту діяло за протоколом, тому оприлюднило проект рішення для обговорення під тиском приватних перевізників, що погрожують зупинкою всього транспорту.

“Міська рада погоджень на підняття тарифу не давала. Про підняття тарифу на проїзд в автомобільному транспорті у Львові не йдеться. Управління транспорту діяло за протоколом, тому оприлюднило проект рішення для обговорення під тиском приватних перевізників, які погрожують зупинкою всього транспорту. На сьогодні місто купляє автобуси, збільшує долю перевезень комунальним транспортом. Тариф є 5 гривень! Про підняття не йдеться. Коли буде інша позиція міста, про це повідомимо. Інші повідомлення прошу вважати провокаціями.”

Додамо, що минулої осені перевізники також вимагали підняти ціну на проїдо до 6,5 гривень. А весною в мерії також заявляли про недопущення ціни на проїзд. З грудня минулого року ціна на проїзд у громадському транспорті Львова становить 5 гривень.

365 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up