ЛОР визначилась із пріорітетами по конкурсу проектів місцевого розвитку на 2019 рік

Конкурсна рада своїм рішенням виокремила сім основних напрямів у реалізації проектів. А ще – визначила загальну вартість будь-якого проекту, яка не може перевищувати 500 тис. гривень. При цьому максимальна субвенція обласного бюджету не перевищуватиме 200 тис. гривень.

Про це повідомляє прес-служба Львівської обласної ради.

Серед визначених напрямів:

  1. «Школи» – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, а також придбання обладнання та інвентаря.
  1. «Заклади дошкільної освіти» – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, а також придбання обладнання та інвентаря.
  1. «Охорона здоров’я» (районні та міські комунальні лікарні, некомерційні комунальні підприємства, центри первинної медико-санітарної допомоги, амбулаторії сімейної медицини, ФАПи) – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, а також придбання обладнання та інвентаря.
  1. «Культура» (народні доми, будинки культури, бібліотеки, музеї, початкові спеціалізовані мистецькі навчальні заклади (ПСМНЗ), музичні та мистецькі школи) – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, а також придбання обладнання та інвентаря.
  1. «Вуличне освітлення» – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція вуличного освітлення комунальних доріг та пішохідних доріжок.
  1. «Інші пріоритети» (об’єкти комунальної власності, іншої власності, окрім приватної, на базовому рівні, що не підпадають під визначені Конкурсною радою пріоритети) – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, придбання обладнання та інвентаря, облаштування об’єктів ПЗФ.
  1. «Обласні заклади та установи, некомерційні комунальні підприємства» – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, придбання обладнання та інвентаря, благоустрій території.

Крім того, конкурсна рада затвердила граничну вартість проекту та суму субвенції з обласного бюджету у 2019 році на рівні: 500 тис грн (збільшення на 100 тис грн у порівнянні з 2018 роком) і 200 тис грн відповідно.

“Початок прийому заявок у рамках проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку у Львівській області на 2019 рік розпочнеться о 9:00 год. 3 грудня 2018 року і триватиме до 18:00 год. 31 січня 2019 року. Прийом заявок до складу експертної комісії з оцінки проектів місцевого розвитку у 2019 році стартує 3 грудня 2018 року і триватиме до 31 січня 2019 року”, – йдеться у повідомленні.

За словами начальника відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, міжнародної технічної допомоги та зовнішньоекономічних зв’язків Івана Собка, у 2018 році з обласного бюджету було виділено 123 млн гривень на програму проектів місцевого розвитку, а у 2019 році ЛОР планує виділити близько 130 млн гривень. Йдеться про реалізацію близько 1200 проектів.

Нагадаємо,  станом на листопад 2018 року Львівська обласна рада надала фінансову підтримку для 1000 проектів. З них 724  – вже завершені,  71 – в процесі роботи та 5 – на стадії підписання документації.

 

339 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up