Аксьонов і Ко взялись продавати кримську компанію Ахметова

Підконтрольна Росії окупаційна влада Криму за ініціативою так званого голови півострова Сергія Аксьонова внесла 100% акцій підприємства “Кримтелеком” в план приватизації на 2018 рік

Відповідні зміни в прогнозний план приватизації “депутати” внесли на позачерговому засіданні 13 листопада, стверджує прес-служба “парламенту”, передає НВ з посиланням на Крим.Реалії.

За словами так званого голови парламенту Володимира Константинова, розмір статутного капіталу акціонерного товариства “Кримтелеком” становить понад 1,3 млрд рублів, тобто близько 532 млн грн.

“Кримтелеком” створили в лютому 2015 року на базі кримської філії “Укртелекому”, що належить українському бізнесменові Рінату Ахметову. Після анексії Криму йому майже рік вдавалося утримувати контроль над підприємством.

У лютому 2015 року “Укртелеком” заявив, що в Криму відбулося фізичне від’єднання оптико-волоконного магістрального кабелю, що з’єднує півострів з материковою Україною. Окупаційна влада Криму звинуватила у відключенні “Укртелеком”.

11 лютого 2015 року “парламент” Криму оголосив про “націоналізацію” кримської філії Укртелекому.

Як відомо, у вересні 2017 року підконтрольний Росії “кримський парламент” на сесії включив в прогнозний план приватизації продаж 100% акцій заводу шампанських вин “Новий Світ”,”Кримхліб” і “Кримтелеком”.

285 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up