“Я був заробітчанином… І за кордоном я ніде не бачив неуспішних українців”, – Кошулинський

Якщо стане президентом, одним з його першочергових рішень буде боротьба з трудовою міграцією. Про це депутат Львівської обласної ради від ВО “Свобода” Руслан Кошулинський, якого у жовтні партія висунула в президенти, розповів кореспонденту Syla.news.

Кошулинський зізнався, що в минулому йому, як і багатьом українцям, доводилось їздити на заробітки.

“Я, коли був заробітчанином, так сталося, що об’їздив багато країн світу – від Америки до Росії. Так ставалося в моєму житті. Але я ніде не бачив трудових мігрантів, українських заробітчан, які би були неуспішні, бомжували. Вони завжди знаходили в інших середовищах можливість для самореалізації свого фаху, свого вміння. Вони дуже працездатні”, – каже він.

І додає, що завдання наступного президента – зробити так, щоб українці повірили в свою державу.

“Під умовами ми розуміємо укази, закони, постанови Кабінету міністрів, підзаконні акти для того, щоб вони (емігранти – ред.) мали змогу себе зреалізовувати в своїй країні. Найбільша проблема в тому, що українці не бачать перспективи, не вважають за доцільне залишатись, бо в них не створені умови для втілення їхніх знань, вмінь в Україні. Бо там вони отримують більшу зарплатню і там себе можуть зреалізувати, починаючи з підприємницької діяльності, закінчуючи робітничим фахом”, – пояснює Руслан Кошулинський.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що партії ДемАльянс та “Самопоміч” прийняли рішення укласти угоду про політичний союз та спільно боротись за перемогу на президентських, парламентських та місцевих виборах.

304 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up