Мадам Порошенко у Львові подивилась “Мадам Батерфляй”

Дружина Президента України Петра Порошенка Марина Порошенко взяла участь у відкритті XVII Міжнародного фестивалю оперного мистецтва імені Соломії Крушельницької.

Про це повідомляє кореспондент Syla.news.

Вчора Марина Порошенко відвідала з робочим візитом Львівщину. Під час поїздки вона побувала у замку, що в селі Свірж Перемишлянського району і відкрила фестиваль оперного мистецтва у Львівському національному академічному театрі опери і балету імені Марії Крушельницької.

Однією з особливостей цьогорічного фестивалю є фінансова підтримка його Українським культурним фондом у півтора мільйони гривень. Марина Порошенко, як голова цієї бюджетної установи, відвідала фестиваль. Фестиваль розпочався виставою італійського композитора Джакомо Пуччіні “Мадам Батерфляй”.

“Міжнародний фестиваль оперного мистецтва імені Соломії Крушельницької є одним з 298 проектів, які цього року пройшли відбір Українським культурним фондом. Загалом надійшло близько 700 проектів на розгляд”, – розповіла перша леді.

Крім того, перша леді відвідала виставку у Свірзькому замку, на яку Український культурний фонд також виділив кошти.

“Я впевнена, що такі проекти мають бути підтримані в Україні, вони мають розвиватися, відроджуватись. Тому що це наша національна спадщина. Це потенціальні туристичні місця, що мають притягувати туристів зі всього світу і таким чином підвищувати інтерес до України і української культури. Я впевнена, що в майбутньому самі такі історичні місця отримають друге життя і будуть нашою візитівкою для туризму і збереження української спадщини”, – переконана Марина Порошенко.

Нагадаємо, у жовтні у Свірзькому замку відкрили виставку “Замок Свірж: Генеза”. На перший етап відновлення замку в Свіржі Український культурний Фонд виділив 500 000 гривень.

Ірина Пилипишина, Syla.news

 

650 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up