Укрзалізниця бере курс на адаптацію для людей з інвалідністю

Зміни відбуватимуться під контролем Міністерства інфраструктури.

Як повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури, тут вчора відбулась нарада з питань доступності залізничного транспорту та об’єктів залізничної інфраструктури для осіб з інвалідністю.

Учасники наради обговорили стан доступності залізничного транспорту та об’єктів інфраструктури для осіб з інвалідністю, зокрема обладнання пандусами залізничних вокзалів України, пристосованості пасажирських пішохідних переходів через залізничні колії, можливості бронювання та придбання особами з інвалідністю квитків на залізничний транспорт за пільговою вартістю через онлайн-сервіси Укрзалізниці та аналіз рухомого складу обладнаного для осіб  з інвалідністю.

Заступник Міністра інфраструктури Юрій Лавренюк наголосив на важливості порушеного питання для Міністерства інфраструктури:

“Ми вже мали нараду щодо якості обслуговування людей з інвалідністю в аеропортах України. Поставлені задачі виконуються і ми вже маємо позитивні результати. Сьогодні я хочу, щоб ми спільно обговорили всі  проблеми доступності залізничного транспорту для осіб з інвалідністю і напрацювали рішення з усунення недоліків у короткостроковій, середньостроковій і довгостроковій перспективі. В Міністерстві інфраструктури створено Робочу групу з питань доступності для осіб з інвалідністю транспорту, об’єктів транспортно-дорожньої інфраструктури та поштового зв’язку. До складу робочої групи ввійшли представники підрозділів, служб, адміністрацій підприємств та товариств Мінінфраструктури, Уповноваженого президента України з прав людей з інвалідністю, громадських організацій та інших, які здійснюють роботу у цьому напрямку”.

За результатами наради Юрій Лавренюк доручив Укрзалізниці підготувати загальну інформацію від усіх філій Укрзалізниці, в першу чергу, щодо обласних центрів і найпопулярніших напрямків стосовно доступності вокзалів, залізничної інфраструктури, поїздів та загальної інформації особам з інвалідністю.

Читати також:  Суд ухвалив рішення у справі Ярослава Дубневича

Лавренюк проанонсував ряд заходів на Укрзалізниці: наявність вагонів для осіб з інвалідністю, розміщення інформації на офіційному сайті Укрзалізниці, проведення спеціальних тренінгів, розробка спеціальних відео і підручників.

Додамо, Укрзалізниця планує також розділити пасажирські перевезення на три сегменти: економ, стандарт і комфорт.

283 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up