У Львові можна буде замінити паспорти на ID-картки

У Львові можна буде замінити паспорти на ID-картки

Така послуга стала доступною в Центрах надання адміністративних послуг.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Так, Державна Міграційна Служба України, яка є суб’єктом надання цієї послуги, зазначає, що законодавством не передбачена обов’язкова заміна паспортів старого зразка на ID-картки. Тому всі раніше видані документи дійсні до завершення строку їхньої дії.

Водночас, містянам нагадують, що особи, які досягли 25- чи 45-річного віку і не звернулися протягом місяця для вклейки фото в паспорт у формі книжечки, в обов’язковому порядку виготовляють паспорт громадянина України у формі ID-картки.

Читати також:  Міграційна служба розглядає можливість легалізації фото у паспортах зроблених у головних уборах

Обміняти паспорт громадянина України на ID-картку слід відповідно до району реєстрації. У кожному районі Львова діє Центр надання адміністративних послуг. Зокрема: на вул. К. Левицького, 67 (Личаківський і Галицький райони), пр. Червоної Калини 72а (Сихівський район), вул. М. Хвильового, 14а, вул. Т. Шевченка, 354 (Шевченківський район), вул. І. Виговського, 32 (Залізничний район) та вул. Генерала Чупринки, 85 (Франківський район). Графік роботи: понеділок-вівторок: 09:00-18:00 год. середа-четвер: 09:00-20:00 п’ятниця: 09:00-17:00 год. субота: 09:00-16:00 год.

Читати також:  Саакашвілі заявив, що у нього вкрали паспорт

Контакти: інформаційна довідка ЦНАП м. Львова: 297−57−95, ел. пошта: [email protected]; сторінка ЦНАП на сайті ЛМР.

Нагадаємо, що починаючи з 1 листопада уряд дозволив усім охочим замінювати свої внутрішні паспорти на ID-картки.

Коментувати

1027 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up