“Місто, що надихає”: де у Львові знайти порозуміння, креатив та захист

Вже втретє офіс «Львів – місто літератури ЮНЕСКО» спільно з партнерами відзначатиме річницю отримання Львовом титулу “Міста літератури” в мережі креативних міст ЮНЕСКО.

Про це сьогодні розповіли у коментарі Syla.news організатори фестивалю.

Цьогорічна фокусна тема ІІІ міського фестивалю «Місто, що надихає» – слова порозуміння. Вона покликана допомогти людям знаходити спільну розв’язку спірних питань мирним шляхом. Тому події фестивалю спрямовані на розкриття теми слова як джерела захисту та фундаменту для прокладання словесних мостів порозуміння.

Спецпрограмою офісу “Львів – місто літератури ЮНЕСКО є “Місто захисту”. Вона спрямована на вступ Львова до іншої мережі міжнародних міст-притулків, що є незалежною організацією міст і регіонів, яка надає притулок письменникам, журналістам і художникам, що піддаються ризику переслідування, тим самим просуваючи свободу вираження (ICORN).

“Всі охочі зможуть відвідати лекцію щодо цього у неділю та долучитись до буде розробки карти, яка покаже що ми маємо та що нам потрібно для того, аби увійти в мережу ICORN”, – розповіла проектний менеджер офісу Олеся Семашко.  

Організатори зазначили, що основний акцент буде робитись на дискусії, лекції, а також те, що турбує літературний світ.

Крім того, фестиваль передбачає  арт-простір, в якому відбуватимуться читання львівських письменниць Галини Крук і Маріанни Кіяновської та поетичний перформанс літературного роз’єднання «Грань».

Відкритою також буде дитяча локація з літературно-мистецькими майстер-класами та презентаціями.

“Кожного року ми намагаємось віднайти те, що є важливим для середовища, та ті теми, на які потрібно поговорити цього року. Кожного року ми показуємо нові проекти та змінюємо зміст фестивалю”, – розповіла керівниця офісу Богдана Брилинська.

Із детальною програмою фестивалю ви можете ознайомитись нижче.

 

Нагадаємо, офіс «Львів – місто літератури ЮНЕСКО» також працює над літературною Премією міста літератури ЮНЕСКО.

Наталія Козак, Павло Вільховий Syla.news

576 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up