“Вища освіта-2018”: куди і чому варто йти вчитися

23-24 листопада 2018 року у  Львові відбудеться VIІ Міжнародна виставка  «Вища освіта-2018» де українські та закордонні заклади вищої освіти презентуватимуть свої освітні можливості. 

Щороку у виставці беруть участь вищі навчальні заклади України та зарубіжжя. Цьогоріч зголосилось близько 30-ти, зокрема, на вибір абітурієнта буде представлено чимало різноманітних спеціальностей.

Учасники виставки зможуть поспілкуватись з представником кожного закладу вищої освіти (ЗВО), а також отримати інформацію про навчання у Польщі, дізнатися про особливості здобуття освіти в чеських чи  словацьких університетах.

Читати також:  Глобальна освіта, блокчейн, громадське здоров'я. Експерт розповів, які галузі економіки домінуватимуть у майбутньому

У програму виставки входить:

–          семінар від Львівського міського центру зайнятості, пiд час якого відбудеться профорiєнтаційне тестування для старшокласників;

–          презентації освітніх можливостей від польської освітньої організації «Teraz Wroclaw»;

–          презентація освітніх програм Словацької республіки;

–          семінар для професорсько-викладацького складу про умови забезпечення високого рівня якості вищої освіти;

–          майстер-клас з підготовки до кембриджських іспитів.

“Міжнародний освітній центр створений з метою інформування українських абітурієнтів про навчальні можливості за кордоном, розширення доступу до здобутків сучасної світової освіти. Ми прагнемо, щоб українська молодь отримала міжнародний освітній досвід, який успішно буде використаний для розбудови України”, – стверджують організатори.

Виставку можна буде відвідати у Львівському палаці мистецтв у п’ятницю (23 листопада) з 11:00 до 17:00 і в суботу (24 листопада) з 11:00 до 16:00.  Більше інформації на офіційному сайті. Детальнa програмa виставки:

Читати також:  Школа - 12 років, бакалаврат - 3 роки: деталі освітньої реформи

Додамо, львівські університети увійшли в ТОП-10 за кількістю держзамовлень.

Syla.news

443 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up