Студентів Львівщини запрошують долучитися до конкурсу на кращу фотографію

З нагоди святкування Дня студента департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації ініціював флешмоб у вищих навчальних закладах Львівщини. Організатори підготували фоторамку та журнал, в якому усі охочі можуть залишити свої привітання з нагоди свята та креативні відгуки про студентське життя.

Повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

«Facebook рамка» та журнал перебувають у Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького, а вже у понеділок, 12 листопада, до флешмобу долучаться студенти Львівського національного університету імені Івана Франка.

Водночас повідомляємо, що департамент внутрішньої та інформаційної політики розпочав конкурс серед студентів за кращу фотографію. Учасник, який зробить креативне фото та виконає умови конкурсу отримає подарунки від організаторів.

УВАГА❗️УВАГА❗️УВАГА❗️Друже студент👨🏻‍🎓👩‍🎓, незабаром твоє свято – День студента і ти маєш шанс отримати:🔊JBL FLIP 4,…

Опубліковано Молодь Львівщини Четвер, 8 листопад 2018 р.

Також в межах святкування Дня студента, 16 листопада, відбудеться вручення подяк голови Львівської обласної державної адміністрації студентам вищих навчальних закладів ІІІ-IV ступенів за високі успіхи у навчанні та активну громадську позицію.

264 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up