Україна вимагає негайного скликання ТКГ через фейкові вибори в ОРДЛО

Українська сторона Тристоронньої контактної групи рішуче засуджує організацію Російською Федерацією 11 листопада 2018 р. так званих «позачергових виборів» на тимчасово окупованих Росією територіях у Донецькій та Луганській областях України.

Про це повідомляє віце-спікер, представник України в гуманітарній підгрупі ТКГ Ірина Геращенко на своїй сторінці у Facebook.

“Ми вимагаємо негайного скликання позачергового скликання ТКГ і звертаємося до країн- членів нормандського формату з проханням провести спеціальні консультації з вимогою до РФ відмовитися від руйнівних сценаріїв дестабілізації ситуації на Донбасі”, – йдеться в повідомленні. 

І додає, що “своїми діями Росія вчергове грубо порушила основоположні норми і принципи міжнародного права та законодавство України. Одночасно, як сторона і підписант Мінських домовленостей Російська Федерація вкотре фундаментально порушила свої зобов’язання за ними”.

“Псевдовибори – це провокація, спрямована на зрив крихкого процесу мирного врегулювання на Донбасі”, – заявили в українській частині ТКГ.

Також там наголосили, що результати цих псевдовиборів є юридично нікчемними, не створюють жодних правових наслідків та відтак не визнаються Україною і цивілізованим світом.

Українська частина ТКГ підкреслила, що всі причетні до організації незаконних виборів мають нести відповідальність.

“Уся відповідальність за руйнівні наслідки так званих “позачергових виборів” для подальшої імплементації Мінських домовленостей повністю покладається на Російську Федерацію. Зі свого боку, Україна і надалі докладатиме зусиль для мирного врегулювання ситуації на Донбасі на основі Мінських домовленостей”, – йдеться в заяві.

Syla.news

 

297 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up