У рамках Lviv Bandur Fest презентували онлайн-бандуру

Сьогодні, 10 листопада, у Львові на четвертий день фестивалю Lviv Bandur Fest презентували онлайн-бандуру. Також виконавці разом з глядачами зіграли на традиційних українських інструментах. 

Про це повідомляє кореспондент Syla.news.

Концерт «Back to the roots», якому присвятили четвертий день фестивалю, повернув глядачів до традицій, допоміг віднайти власне коріння за допомогою музики з-під струн старосвітських бандур та кобз у Львівському театрі ляльок.

“Як показує практика, коли люди дізнаються, що таке справжня автентична музика, то вони сприймають її тільки так – на концертах, наживо. Те ж саме можна сказати про троїсту музику і танці. У нас у Львові дуже довгий час цього не було. Тому львів’яни жалілися, що у нас тут такого немає. Але все, вже є. Вже більше місяця ми щонеділі робимо танці. І аудиторії це подобається”, – розповів кобзар Андрій. 

У рамках фестивалю організатори презентували й онлайн-бандуру.  Це – інструмент, на якому можна грати за допомогою комп’ютерної клавіатури або ж тач-скріну на телефоні.

Ірина Пилипишина, Syla.news

328 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up