Наступного тижня з вулиць Львова забиратимуть покинуті авто

Наразі є потреба евакуювати 67 таких автомобілів. Власників просять до понеділка прибрати такі автомобілі.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

З понеділка у місті розпочнеться евакуація покинутих авто, що порушують правила благоустрою та заважають руху.

“У місті проведено обстеження і виявлено майже 70 адрес, де розміщені закинуті автомобілі. Власників машин просять їх забрати, адже з понеділка всі ці машини, що заважають руху пішоходів чи транспорту, роботі санітарно-очисної техніки, чи порушують правила благоустрою, будуть евакуйовані з міста на арештмайданчик. Ці заходи проводяться з метою гарантування безпеки мешканцям, а також дотримання ПДР і правил благоустрою”, — пояснив заступника міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства  Сергій Бабак.

Керівники районів провели обстеження підпорядкованої їм території та зафіксували кількість покинутих авто на території міста. Виявлено, що на вулицях міста є 67 покинутих автомобілів. За результатами наради було прийнято рішення про необхідність евакуації покинутих автомобілів та скерування листів власникам автомобілів щодо евакуації машин.

“Занедбані, закинуті машини, які доводиться бачити на деяких вулицях міста, створюють незручності для мешканців і гостей Львова. Вони псують загальний вигляд міста, захаращують двори та вулиці та можуть бути об’єктом, використаним для негативних речей. Враховуючи все це, керівники районів провели обстеження підпорядкованих їм територій і сформували перелік покинутих авто. Було прийнято рішення про необхідність евакуації таких автомобілів. Районними адміністраціями було скеровано листи власникам автомобілів про необхідність їх прибрати. З понеділка такі авто буде евакуйовано у порядку, передбаченому чинним законодавством України. Тому просимо власників звернути на це увагу і прибрати свої автомобілі”, — додав Сергій Бабак.

Львівська міська рада також оприлюднила список авто, що приберуть впродовж наступного місця.

Список покинутих авто
Список покинутих авто
Список покинутих авто
Список покинутих авто
Список покинутих авто
Список покинутих авто
545 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up