Кращі з кращих: львів’ян нагородили за спортивні досягнення світового рівня

Спортсменів Львівщини, що стали призерами Олімпійських ігор, та їх тренерів нагородили почесними відзнаками за досягнення.

Про це повідомляє кореспондент Syla.news

Так, борчиня Алла Черкасова, яку офіційно визнано найкращою спортсменкою України станом на жовтень 2018 року, отримала відзнаку й кращої спортсменки Львівської області.

Нагадаємо, Національний олімпійський комітет нагородив дівчину званням найкращої спортсменки України за перемогу на чемпіонаті світу з вільної боротьби, що відбувся в угорському Будапешті. На турнірі львів’янка здобула першість у ваговій категорії до 68 кг.

“Наступною моєю ціллю стануть Європейські ігри, ліцензійний Чемпіонат Світу, ліцензія на олімпіаду, а вже згодом й сама олімпіада. Будемо йти покроково (сміється, – ред.)”, – розповідає спортсменка.

Її наставника, Олексія Мельника, названо найкращим тренером жовтня.

Окрім того, призерами ІІІ Юнацьких олімпійських ігор у Буенос-Айресі стали: Олена Чудик (вільна боротьба), Олександр Раковський (футбол) , Христина Погранична та Ірина Руда (художня гімнастика).

Привітати переможців зібрались представники місцевої влади, спортивні ветерани, зокрема, консул Канади у Львові Оксана Винницька, а також гості із Канади відомі ветерани хокею брати Павичі.