На Личаківському кладовищі побільшало місця для поховання учасників АТО і василіян

Міська рада зафіксувала на яких полях можна буде ховати безоплатно людей, які загинули в АТО (ООС) і Отців Василіян.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Сьогодні на сесії Львівської міської ради 45 депутатів підтрималиухвалу «Про внесення змін до ухвали міської ради від 19.03.2009 № 2550 «Про внесення змін до ухвали Львівської міської Ради народних депутатів від 05.11.1990 «Про затвердження положення про історико-культурний заповідник «Личаківський цвинтар».

“Розглянувши звернення о. Михайла Лучківа, настоятеля церкви св. Андрія Первозванного Чину святого Василія Великого, та пропозицію від управління охорони історичного середовища, пропонуємо внести зміни до ухвали «Про затвердження положення про історико-культурний заповідник «Личаківський цвинтар»”, – деталізував директор ЛКП «Музей «Личаківський цвинтар» Михайло Нагай.

Відтак, без орендно-охоронної плати за послуги здійснюватимуть не лише почесні поховання воїнів УПА, політв’язнів, репресованих, їх дружин на полях №№ 42, 67, 76, 86-а та у родинні гробівці і могили на інших полях, а й такі:

Читати також:  Львів попрощається з Василем Отковичем у суботу

поховання військовослужбовців Збройних сил України, працівників Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України та інших структур, добровольців і волонтерів, які загинули або померли від поранень під час бойових дій у зоні проведення антитерористичної операції та Операції об’єднаних сил на полях № 67 та № 76;

поховання, перепоховання духовенства та ченців Чину святого Василія Великого Української греко-католицької Церкви на полі № 37 з правом будівництва каплиці з криптою.

Читати також:  Невідомих воїнів УПА перепоховали в Дублянах

476 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up