Грибовицьке сміттєзвалище: оголосили конкурс зі спорудження та експлуатації системи дегазації

Львівське комунальне підприємство «Зелене місто» оголошує про проведення конкурсу зі спорудження та експлуатації системи дегазації міського полігону твердих побутових відходів у селі Великі Грибовичі Жовківського району Львівської області.

Про це йдеться на офіційному сайті Львівської міської ради.

Сміттєзвалище потребує впровадження комплексу робіт з дегазації, оскільки воно є джерелом утворення біологічного звалищного газу. Біогаз сміттєзвалища потрапляє до атмосфери, викликаючи значний парниковий ефект і негативний вплив на навколишнє природне середовище.

Тому Львівське комунальне підприємство «Зелене місто» оголошує про проведення конкурсу зі спорудження та експлуатації системи дегазації Грибовицького сміттєзвалища.

Для участі у конкурсі учасники подають заяву встановленого зразка та засвідчені у встановленому законодавством порядку копії документів. Зазначені документи подаються особисто або надсилаються поштою (рекомендованим листом з повідомленням про вручення) у конверті, на якому зазначаються повне найменування і місцезнаходження організатора та учасника конкурсу, назва робіт, а також застереження про заборону відкриття до дати розкриття конвертів усіх учасників конкурсу.

Читати також:  Рекультивувати Грибовицьке сміттєзвалище зголосилися поляки, греки, французи, турки та азербайджанці

Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій – 10 грудня 2018 року, до 15:00. Режим приймання конкурсних пропозицій: у робочі дні з 9:00 до 17:00.

Розкриття конвертів із конкурсними пропозиціями відбудеться 10-го грудня о 15:10 за адресою: місто Львів, площа Ринок, 1, кабінет 418.

Переможець конкурсу за власні кошти повинен отримати та виконати технічні умови у ПрАТ “Львівобленерго“ для підключення газоелектрогенераторної установки, а також додаткового підключення електричної потужності 250 кВт (ІІI категорії) для потреб ЛКП “Зелене місто“. До того ж потрібно у встановленому порядку передати права, пов’язані з володінням, користуванням і розпорядженням об’єкта комунальному підприємству, з оформлення всіх необхідних дозвільних документів на відповідне комунальне підприємство, але не пізніше 31.03.2019.

Читати також:  Львівське сміття: що робили останні п'ять років?

Відповідальна за зв’язок з учасниками конкурсу: заступник директора ЛКП «Зелене місто» Катерина Корінна, e-mail: [email protected], телефон (032) 297-55-78

Деталі конкурсу можна дізнатись за посиланням.

Нагадаємо, що минулого року Львівська міська рада домовилась із французькою компанією про рекультивацію Грибовицького сміттєзвалища.

Марта Лазарчук, Syla.news

513 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up