День кар’єри «Profit day»: як знайти ідеальну роботу за кілька хвилин

День кар’єри «Profit day» призначений для тих, хто шукає можливості працевлаштування чи бажає визначитись із майбутньою роботою, окрім того на заході будуть цікаві тренінги та майстер-класи.

Компанії тут мають нагоду знайти собі фахівців. Навчальні заклади, щоготують спеціалістів – презентувати себе та запросити потенційних абітурієнтів. Молоді люди – більше дізнатися про професії або, навіть, спробувати влаштуватись на роботу.

Під час «Profit day» представники передових компаній влаштовують презентації, проводять семінари, тренінги, майстер-класи та приймають резюме від охочих влаштуватись на вакантні посади.

Представники освітніх закладів будуть знайомити гостей з умовами вступу та навчання, перспективами напрямків, за якими вони готують фахівців, а також здійснюватимуть попередній відбір анкет потенційних студентів.

“Якщо ти працюєш за невелику зарплатню, але хочеш працювати в гідній компанії, розвиватись і заробляти більше, якщо ти студент, чи школяр, який робить свої перші кроки до пошуку роботи чи просто цікавишся працевлаштуванням в передових сферах економіки, то «Profit day» саме для тебе! Приходь і отримай можливість дізнатись, що потрібно вміти і знати, та які перспективи чекають тих, хто пов’яже себе із сучасними професіями”, – заохочують організатори.

Проект спрямований на підтримку молоді Львова, а також внутрішньо переміщених осіб. Аналогічні заходи цього року проводили в інших обласних і районних центрах України: Одеса, Луцьк, Маріуполь, Тернопіль.

У Львові «Profit day» відбудеться 9 листопада у готелі “Дворжець”, що вулиці Городоцькій, 107. Початок о 15 годині, триватиме до 19 години. Вхід вільний, обов’язкова попередня реєстрація за посиланням.

Свої можливості працевлаштування на заході презентуватимуть Adelina Call Center, Холдинг емоцій «!FEST», львівський осередок “Фундація Регіональних Ініціатив” та Центр міжнародних програм. Організаторами та парнерами проекту є Міністерство молоді та спорту України, “Робота молоді”, IT-академія INTITA, RIA.com та Вінницька IT-академія.

 

 

Марта Лазарчук, Syla.news

560 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up