Порошенко вказав РПЦ на “вихід”

Президент Петро Порошенко виступив проти того, аби російська церква перебувала на території України і закликав її представників повертатися назад у Росію. 

Про це стало відомо 7 листопада під час міжнародної конференції “Уроки гібридного десятиліття: що треба знати для успішного руху вперед”, повідомляє Українська правда.

Порошенко зазначив, що після проведення Собору й обрання предстоятеля автокефальної української православної церкви, українська церква отримає справжню незалежність.

“Україна і я чітко поділяємо принцип не втручання держави в церковну діяльність, особливо іноземної держави”, – сказав він.

Президент повідомив, що за словами президента Росії Володимира Путіна, РФ тримається на двох стовпах – російській православній церкві і ядерній зброї.

Також він назвав ненормальним той факт, що в Кремлі збирали раду безпеки Росії на чолі з Путіним, щоб обговорити, як захистити Російську православну церкву в Україні.

“Дорогі мої, вам тут немає чого робити. Нема що робити вашій церкві, нема що робити вашим збройним силам, нема що робити вашому озброєнню. Додому, в Росію”, – резюмував Порошенко.

Нагадаємо, 11 жовтня синод Вселенського патріархату підтримав надання автокефалії Українській православній церкві.

Також синод зняв анафему з глави УПЦ КП Філарета та предстоятеля Української автокефальної православної церкви Макарія.

Глава УПЦ Київського патріархату Філарет заявив, що у найближчий час відбудеться об’єднавчий Архієрейський собор для створення єдиної Української помісної церкви.

За словами предстоятеля УПЦ КП Філарета, дата проведення собору залежить від Вселенського патріарха.

Також повідомляється, що собор може бути проведено 21 або 22 листопада,однак точної домовленості ще немає.

Syla.news

318 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up