Близько 15 сімей Львівщини зможуть скористатися програмою «Доступне житло»

Українці, які не мають власного житла, за програмою зможуть компенсувати 30% від вартості нерухомості з державного або місцевого бюджету. Учасникам АТО та внутрішньо переміщеним особам передбачається допомога у половину вартості житла.

На Львівщині цьогоріч буде близько 15 сімей,яким нададуть допомогу. Люди вже розпочали реєструватися у електронній черзі.

«Перших 15 за списком, будуть запрошені на бесіду і перевірені . Якщо є у наявності все необхідне, то формуємо пакет документів та надсилаємо на наш кредитний комітет. Коли він затвердить, то заяви та документи доставляються у  Мінрегіон». – розповіла директор Львівського регіонального управління Держмолодьжитла  Світлана Наумова.

Кількість сімей, що отримають допомогу залежатиме від потреб осіб, що йдуть першими у черзі. Кошти отримає та кількість, яка вкладеться у виділений кошторис. Попередньо, в управлінні підрахували, що зможуть компенсувати частину вартості житла 15-16 сім’ям.

Постановою затверджено перелік документів, які має надати забудовник, що має намір співпрацювати з одержувачем державної підтримки :

  • Витяг з Єдиного державного реєстру щодо відсутності справ про банкрутство;
  • Копія документів на право володіння, або користування земельною ділянкою;
  • Витяг з державного реєстру про право власності;
  • У випадку новозбудованого об’єкта-копія Сертифікату про відповідність об’єкта проектній документації та його готовність до експлуатації;
  • У випадку будівництва:дозвіл на виконання будівельних робіт, копія календарного плану будівництва зі строком здачі, термінами та обсягом фінансування;
  • Нотаріально завірений лист отримувачу допомоги із прикріпленими документами.

Сім’я, що претендує на допомогу має надати такі документи:

  • Заяву про надання підтримки;
  • Особисті документи кожного члена сім’ї: паспорт, свідоцтво про народження, ідентифікаційний код, довідка з місця проживання, свідоцтво про шлюб;
  • Довідка про доходи;
  • Письмова згода кожного повнолітнього члена сім’ї щодо включення їх у розрахунок державної підтримки.

Для ветеранів війни потрібна окрема довідка підтвердження статусу. Також сім’ї, що претендують на 50% допомоги мають надати акт технічного стану житла та копію довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

Syla.news

234 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up