АМКУ вимагає у мерії Львова дозвіл на продаж алкоголю вночі

Антимонопольний комітет дав міській раді міяць на скасування заборони нічної торгівлі спиртним.

Вчора, 6 листопада Львівське обласне територіальне відділення АМКУ оприлюднило рішення адміністративної колегії № 63/24-р/к від 25 жовтня “Про порушення законодавства про захист економічної конкуренції”. Документом визнано дії міської ради щодо заборони роздрібної торгівлі алкоголем у Львові в нічний час незаконними.

Адміністративна комісія Львівського відділення АМКУ постановила:
Визнати дії Львівської міської ради, якими встановлено заборону роздрібної реалізації торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом у стаціонарних об’єктах торгівлі і малих архітектурних формах, окрім закладів ресторанного господарства 3 22.00 год. до 10.00 год., порушенням законодавства про захист економічної конкуренції, яке передбачене частиною 1 статті 15 і пунктом 3 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції» у вигляді бездіяльності органу місцевого самоврядування, що призвело до обмеження конкуренції.
Також Львівську міську раду зобов’язують протягом одного місяця з дня отримання рішення скасувати рішення виконавчого комітету Львівської міської ради, що стосуються торгівлі алкогольними напоями у нічний час.

Рішення може бути оскаржене відповідачем до господарського суду у двомісячний строк з дня його одержання.

Додамо,торік АМКУ надсилав вже мерії Львова рекомендації скасувати два рішення виконкому, що обмежували продаж спиртного у нічний час. Оскільки ці рекомендації були обов’язковими до розгляду, то у квітні 2018 року виконком розглянув лист від АМКУ і відмовився скасовувати заборону на продаж алкоголю (усі члени виконкому при розгляді цього питання утрималися від голосування, тобто формально розглянули питання, але відкинули рекомендації АМКУ).

Syla.news

320 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up