НАБУ та САП завершили розслідування щодо Омеляна

Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура завершили розслідування кримінального провадження стосовно міністра інфраструктури Володимира Омеляна за підозрою в незаконному збагаченні і декларуванні недостовірної інформації.

Про це повідомляє Українська правда.

“Після того, як строна захисту ознайомиться в розумних термінах з матеріалами, справа піде до суду”, – додають в Антикорупційній прокуратурі.

Раніше, коментуючи перебіг розслідування справи, міністр інфраструктури зазначав, що він “у дискусії в досудовому слідстві”.

“Я сподіваюся, що на цьому вся ця епопея і завершиться, бо я думаю, що і в НАБУ і в мене є достатньо багато важливих справ, яким треба приділяти увагу”, – казав Омелян.

Також міністр заявив, що після усіх “цікавих подій навколо себе” (кримінальне провадження НАБУ – ред.) бачить для себе “чіткий шлях – у політику”.

Нагадаємо, 13 вересня детективи Національного антикорупційного бюро повідомили міністру інфраструкутри Володимиру Омеляну про підозру в незаконному збагаченні й декларуванні недостовірної інформації. Санкція цієї статті передбачає позбавлення волі на строк від 5 до 10 років.

Міністр заявив, що доводитиме свою невинуватість у суді. Омелян повідомив, що на нього здійснювався тиск з боку керівництва НАБУ і йому відомо про факти співпраці керівництва НАБУ з українськими політиками.

Також Солом’янський райсуд Києва частково задовольнив клопотання прокурора САП про арешт майна міністра інфраструктури Володимира Омеляна.

Водночас НАБУ надало дозвіл міністру виїжджати у закордонні відрядження.

 

333 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up