Екс-член ЦВК розповів на що слід звернути увагу перед виборами-2019

Колишній заступник голови Центральної виборчої комісії Андрій Магера вважає, що найважливішим питанням, якому слід надати увагу перед майбутніми президентськими виборами є інформаційна безпека країни.

Про це він заявив учора у Львові, в Українському католицькому університеті під час відкритого інтерв’ю, організованому моніториногово-аналітичною групою “Цифра“, – повідомляє кореспондент Syla.news.

Андрій Магера переконаний, що зі сторони Російської Федерації наступного року не буде спроб впливу на сервер Центральної виборчої комісії чи на її офіційний сайт.

Це буде спроба вплинути на інформаційний простір України. Безпека інформаційного простору України на даний момент набуває дуже великого значення. Ми дуже часто цього недооцінюємо, кажемо що людина є агентом Путіна, якщо береться критикувати президента.

У мене особисто теж є дуже різне ставлення до особистості президента. Але я комплексі його розглядаю: тобто є позитивні речі, є негативні. Не можна дивитись на світ у чорно-білих окулярах, – такого ніколи не буває. Але є Порошенко Петро Олексійович, а є Президент України, це державна інституція. Якщо ми не любимо свою державу з її інституціями, свою армію, – ми будемо любити чужу. Третього не дано, – ми повинні з цим рахуватися. Якщо обрали цю особу Президентом України, п’ять років терпіть, подобається, не подобається, – не має значення, або любіть. На 5 років йому видано мандат. Так само і парламент.

Наступного року відбудуться вибори. Кого оберуть наступного дня, тому треба підставити плече і чудово розуміти, що ми перебуваємо у стані “гарячої”, “холодної”, якої завгодно війни з Російською Федерацією. І для них немає взагалі такої ціни, яку б вони не заплатили за Україну. Вони будуть в голоді жити, вони не доїдатимуть, будуть ходити в останніх латаних штанах, але для них питання України, це питання №1. Без України у них немає історії, нема нічого”, – пояснив Андрій Магера.

Він також закликав суспільство бути готовим до єдності і консолідованості:

Думки в нас можуть бути різні: праві, ліві, різні погляди на продаж землі, на різні аспекти розвитку законодавства… Але ми повинні залишатися єдиними консолідованими, це дуже важливо.  Тому інформаційна безпека – питання № 1.

Якщо ви слідкували за черговою бздурою російських властей, “список 322” вкинутий дуже невипадково, – це для того, аби українці почали між собою гризтись і вирішували: хто потрапив і чому, хто не потрапив і чому. А потім з’ясовували між собою стосунки.
Ви зверніть увагу, що навіть у такій жалюгідній постанові уряду між рядками дуже багато чого читається. Зверніть увагу, що у постанові уряду згадуються громадяни Російської Федерації. Але ви ніде не знайдете жодного слова “громадянин України”. Це для них, як кістка в горлі! В них нема такого як держава Україна, це для них територія. Тому там визначається “фізичні особи”. Місце народження: СРСР, Львівська область. Коли це Львівська область була безпосередньо в СРСР? Ніколи. На мій погляд такого не було: Львівська область входила в Українську РСР, а вона – в СРСР. Навіть Українська РСР для них, як більмо в оці. Такі постанови слід читати дуже уважно і розуміти яка логіка.

В тій постанові неоімпералізм зашкалює. Але нам треба навчитися з цим жити. І не сприймати все, що поширюють у Facebook як достовірну інформацію, те що показують по телебаченню теж треба фільтрувати і аналізувати. Справді, у нас майже всі телеканали є у руках олігархів. Але це водночас і мінус і плюс. Плюс в тому, що ми можемо подивитись один телеканал, другий, третій, четвертий. Але для того Бог дав голову і розум, аби ми могли аналізувати ситуацію на кожному. Послухавши раз, два, три чотири, ми можемо зробити висновок.

Головне – не бути тим, хто подає снаряди у цій війні чи грає всліпу на чиюсь користь.

Нагадаємо, 20 вересня, Верховна Рада України оновила склад Центральної виборчої комісії. У тринадцяти членів ЦВК закінчився термін повноважень, відтак їх звільнили, – серед них і Андрій Магера.

Читати також:  Чергові президентські вибори офіційно призначили на 31 березня наступного року

Юрій Семашко і Павло Вільховий, Syla.news

477 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up