Держгеокадастр оновив нормативно-грошову оцінку земель на Львівщині

Землевпорядники завершили роботи з коригування нормативної грошової оцінки земель в населених пунктах Львівської області. Йдеться про оновлення оцінки земель у населених пунктах Львівської області.

Повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

“Станом на 1 листопада повністю завершено роботи для 179 населених пунктів Львівщини (85% від потреби), 16 технічних документацій перебуває в роботі, для інших населених пунктів розроблено технічні документації, що очікують затвердження на сесіях місцевих рад”, – йдеться у повідомленні.

Також у 9  населених пунктах відбувається зміна меж. Після їх затвердження місцевими радами буде розпочато роботи з проведення повторної нормативної грошової оцінки.

Базова нормативна оцінка проведена для всіх міст, сільських населених пунктів Львівської області. Наступного року потребуватиме коригування НГО у 361 населеному пункті Львівщини.

Нагадаємо, нормативна грошова оцінка земель є базою для визначення розміру державного мита при оформленні успадкування, дарування та міни земельних ділянок, що перебувають у власності, розміру земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, що передаються  в оренду.

Після проведення НГО місцеві ради приймають рішення та затверджують розмір плати за землю у відсотках до неї. Після проведення повторної нормативної грошової оцінки земель суттєво зростають находження до бюджетів.

Згідно чинного законодавства нормативна грошова оцінка земель населених пунктів потребує оновлення кожні 5-7 років.

399 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up