Уряд хоче накласти податки на ввезення посилок дорожчих за €100

Відтак, з 2019 року уряд пропонує сплачувати податок на додану вартість при ввезенні товарів у міжнародних поштових відправленнях, вартість яких перевищує суму в €100 для одного одержувача-фізособи. Тоді як на сьогодні ця сума має становити €150.

Такий законопроект №9260 зареєстрований у Верховній Раді сьогодні, 5 листопада.

ПДВ буде стягуватися з “ввезених на митну територію України товарів, сумарна фактурна вартість яких перевищує еквівалент €100, для одного одержувача-фізичної особи, в одній депеші від одного відправника у міжнародних поштових відправленнях або у одному вантажі експрес-перевізника від одного відправника в міжнародних експрес-відправленнях і в несупроводжуваному багажі”.

Також податковими агентами визнаються оператори поштового зв’язку, експрес-перевізники. Саме вони повинні будуть нараховувати і сплачувати податкові зобов’язання в бюджет.

Кабінет міністрів пропонує встановити перехідний період з 1 січня по 30 червня 2019 року – протягом цього часу податком буде обкладатися товар, сумарна фактурна вартість яких перевищуватиме еквівалент €150.

Раніше Верховна Рада прийняла “закон про три посилки”, яким з 1 січня 2019 року обмежила безмитне ввезення товарів в Україну до трьох посилок на місяць вартістю €150 євро. При цьому ряд поштових операторів України звернулися з проханням до президента ветувати вказаний закон.

У 2016 році Асоціація підприємств інформаційних технологій України запропонувала Мінфіну розглянути питання про зниження до € 22 норм безподаткового ввезення товару через посилки.

Нагадаємо, згідно з законодавством, відтепер фізична особа теж може стати банкрутом.

Syla.news

553 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up