У Львові встановлять ще один пам’ятний знак до 100-річчя ЗУНР

У мікрорайоні Знесіння буде пам’ятний знак до 100-річчя ЗУНР, який не встигли поставити до 1-го листопада.

Про це сьогодні під час апаратної наради у ЛОДА розповів Олег Синютка, передає кореспондент Дивись.info.

«Я не знаю чому постійно говорять про два пам’ятники і роблять з цього сенсацію. Насправді у Львові будується ще один пам’ятник до 100-річчя ЗУНР – громадою Знесіння, якій ми допомагаємо. Вони не встигли до 1 листопада, думаю буде до кінця року. На Знесінні проходили одні з найбільших боїв в межах оборони Львова і дуже похвально, що громада вийшла з такою ініціативою, їй обов’язково треба допомогти встановити цей пам’ятник», – заявив Олег Синютка.

За його словами, на території Львівщини встановлено 178 меморіальних та пам’ятних знаків ЗУНР.

«З них один з найбільших у Красному, де базувала авіація УГА. Ця територія була незаслужено забута. Тепер там встановлено відповідний  монумент», – додав голова ЛОДА.

Зазначимо, як повідомляла прес-служба Львівської міської ради, у квітні цього року виконавчий комітет дав дозвіл на встановлення пам’ятного знака Січовим Стрільцям у мікрорайоні Знесіння на вулиці Польовій, 29. Ініціатором встановлення є громадська організація “Відродження Знесіння”. Його встановлюватимуть з метою вшанування пам’яті Січових Стрільців, які загинули у грудні 1918 року, в боях з армією Другої Польської Республіки. Загиблих у цих боях Січових Стрільців поховали на кладовищі Знесіння, що є у однойменному регіональному ландшафтному парку.
Додамо, минулого тижня до 100-річчя ЗУНР у місті відкрили пам’ятники на вулиці Городоцькій та на вулиці Листопадового Чину.

Syla.news

630 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up