Тимчасова слідча комісія щодо нападів на активістів обов’язково буде створена, – Шверк

Тимчасова слідча комісія має бути створена незалежно від прийняття відповідного закону у парламенті.

Про це сьогодні, 5 листопада, заявив народний депутат партії БПП Григорій Шверк у прямому ефірі Espreso.TV.

Відомо, що проект постанови для створення ТСК розслідування відомостей щодо нападів на  активістів депутати подали 22 жовтня. Метою цієї комісії має стати розслідування понад 50 нападів на громадських активістів за останні декілька років.

Однак, варто зазначити, що від моменту подання проекту дотепер також надійшло ще дві скарги про напади на активістів, що значно “підігріло ситуацію”.

Експерти пояснюють, що для того, аби тимчасова слідча комісія з’явилась та почала функціонувати необхідно, щоб до неї увійшли представники з усіх фракцій.

“Всі фракції мають якось віднестись до цього питання. Зараз ситуація вже настільки закипіла, що у мене немає жодних сумнівів щодо того, що буде прийняте відповідне рішення і комісія буде створена”, – пояснює  Григорій Шверк, народний депутат партії БПП. 

Він також відзначив, що тимчасову слідчу комісію необхідно створити незалежно від прийняття відповідного закону у Верховній Раді.

“На жаль, такі комісії не мають наразі високих повноважень. Тому під це питання варто було б прийняти ще й закон про тимчасові слідчі комісії у парламенті. Проте все ж таки комісію варто створити зараз, не очікуючи відповідного закону”, – додав Шверк. 

Нагадаємо, на смерть радниці міського голови Херсона протягом вчорашнього вечора відреагували посадовці та політики.

Читати також:  Рада розгляне державний бюджет на 2020 рік вже у п'ятницю - Разумков

Наталія Козак, Syla.news

 

229 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up