Не туризм? Торгівельний представник Киргизстану розповів, які галузі економіки на Львівщині готова підтримати його країна

Делегація підприємців Киргизстану, що вперше відвідала Львів, заявила, що готова вкладати кошти у розвиток промисловості області задля сполучення із європейським ринком. 

Про це розповів торговий представник Киргизстану Азамат Ісмаілов під час XVIII Міжнародного економічного форуму, – повідомляє кореспондент Syla.news.

“Ми бачимо певні можливості, у рамках яких можемо співпрацювати у Львівській області з виходом на європейський ринок. Наші підприємці теж зацікавлені цим. Однак ми розглядаємо таку співпрацю у двосторонньому порядку, так як ми середньоазіатська країна і маємо торгову угоду з Китаєм, щоб створювати спільні підприємства, і мати вихід на китайський та європейський ринок через Львів”, – розповів він. 

Крім того, представник додав, що так як 67 % населення Киргизстану займається фермерським господарством, то азіатські підприємці готові вкладати кошти у розвиток агро-промислового комплексу в Україні та у Львові зокрема.

“Ми знаємо, що Україна має великі здобутки та розвиває свої можливості в агропромисловому комплексі, тому ми б хотіли обмінюватися досвідом у цій сфері. Це один з найважливіших напрямків, на якому ми акцентуємо свою увагу. Також нас цікавить сфера енергоефективності, а саме альтернативні джерела енергії, а також харчові технології”, – додав Азамат Ісмаілов. 

Нагадаємо, під час економічного форуму у Львові арабський шейх розповів, що його співвітчизники зацікавлені інвестувати у сільське господарство Львівщини.

Читати також:  Арабський шейх розповів, що спонукає його співвітчизників інвестувати у Львівщину

Ірина Пилипишина, Syla.news

217 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up